بازگشت Assassin’s Creed به ایتالیا در بازی جدید آیفون

maxresdefault

نبرد طولانی میان اساسین ها و تمپلارها با داستانی جدید که طرفداران را به یکی از محبوب ترین مکان های بازی می برد، فردا به دستگاه های اپل خواهد رسید.

یوبی سافت اعلام کرده Assassin’s Creed Identity بیست و پنج فوریه در اپ استور آمریکا عرضه می شود. این بازی کاربران را قادر می سازد اساسین خود را با امکان انتخاب از چهار سطح مختلف، لباس ها و سلاح متفاوت به دلخواه خود طراحی کرده و آنها را در رده بندی اساسین ها بالاتر ببرند.

Assassins_Creed_Identity_S2_1454343893

بازیکنان به رنسانس ایتالیا و دوران بازی های Assassin’s Creed II باز می گردند، سه گانه ای که به زندگی اساسین محبوب “ازیو ادیتوره” می پردازد.

Identity با حفظ امکان حرکت آزادانه کاراکتر و ترکیبی از مبارزه مستقیم و مخفیانه با مکانیک های نقش آفرینی که برخی از آنها در بازی های پیشین AC هم وجود داشتند ارائه می شود.

assassins-creed

Assassin’s Creed Chronicles هندوستان و روسیه نیز  امسال منتشر خواهند شد.  هنوز خبری از معرفی نسخه اصلی جدیدی از AC در سال جاری نیست اما طبق شایعات اخیر ممکن است یوبی سافت به طور کل ۲۰۱۶ را  نادیده گرفته و سال آینده یک نسخه بزرگ منتشر نماید. فیلم Assassin’s Creed با بازی مایکل فسبندر (بازیگر نقش استیو جابز) ۲۱ دسامبر امسال به نمایش درخواهد آمد.

منبع: ew

 

 

 

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها assassin's creedgameiphone