برترین بازی های گروهی و خانوادگی iOS

بازی های تلفن همراه همیشه یک امر انفرادی نیست که هر کس با گوشی و تبلت خود سرگرم باشد. جدا از نمونه های سنتی مخصوص مهمانی، بازی هایی وجود دارد که برای خوش گذراندن با گروهی از دوستان یا مجالس خانوادگی طراحی شده اند. این موارد را امتحان کنید.

 

!Heads Up

r_750x450

Heads Up نوعی بازی با کلمات و بهترین سرگرمی برای مهمانی هاست. در این برنامه بازیکنان باید تا جایی که می توانند بر اساس سرنخ هایی که دوستانشان ارائه می دهند از یک دسته کارت کلمات را حدس بزنند. مدت کمی زمان خواهد برد تا سختی نگاه داشتن گوشی بر روی پیشانیتان که کلمه مورد نظر روی آن نقش بسته است را فراموش کنید چرا که از خنده روده بر خواهید شد! موضوع کارت ها شامل مشاهیر، فیلم های سینمایی و حیوانات می شود. حتی می توانید با پرداخت ۹۹ سنت برای هر دسته، کارتهای مورد علاقه خود را طراحی نمایید.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/HeadsUp-app

 

Reverse Charades

r_750x450

Reverse Charades فرمول کلاسیک بازی با کلمات را با دادن مسئولیت حدس زدن کلمه به یک نفر در حالیکه بقیه گروه سعی در نشان دادن آن واژه به وی دارند، تغییر می دهد. بازیکنان می توانند زمان هر دور بازی، حد مجاز حدس های اشتباه و تعداد گروه ها را تعیین کنند. از آنجا که این برنامه رایگان است می توانید دسته کارت ها را به صورت تکی یا کلی خریداری نمایید.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/ReverseCharades

 

Party Doodles

r_750x450

یک بازی گروهی فوق العاده دیگر که تخته سیاه یا کاغذ های سنتی را به صفحه تبلت تبدیل می کند. افراد گروه بندی شده و به نوبت بر اساس نقاشی دوستانشان کلمات را حدس می زنند. قابلیت پشتیبانی Party Doodles از اپل تی وی بازیکنان را قادر می سازد برای آسانتر شدن بازی نقاشی خود را بر روی تصویر بزرگتر نمایش دهند. این برنامه با کلی محتوای رایگان و دسته کارتهای اضافه قابل خرید در حین بازی ارائه شده است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/PartyDoodles-app

 

Spaceteam

r_750x450

Spaceteam یک بازی علمی تخیلی گروهی است که در آن شما تیم خدمه کشتی فضایی هستید تا از فاجعه جلوگیری نمایید. هر بازی شامل هرج و مرج، سردرگمی، کار گروهی و کلی داد و فریاد می باشد! صفحه هر بازیکن نمایانگر ابزاری پر از دکمه، سوئیچ و اسلایدر بوده و آنها با توجه به خطرات شومی که در انتظارشان است باید وظایفشان را انجام داده، و ضمن دقت به صفحه خود دستورالعمل ها را به یکدیگر برسانند. پیش از مرگ چند مأموریت را می توانید پشت سر بگذارید؟

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/Spaceteam-app

 

King of Opera

r_750x450

Tuokio تاکنون چندین برنامه با قابلیت بازی گروهی بر روی یک دستگاه منتشر کرده که از میان آنها King of Opera نمونه ای منحصربفرد می باشد. در این بازی مبارزه ای افراد در نقش خواننده سعی دارند با تنه زدن به یکدیگر آنها را از صحنه بیرون بیاندازند. این بازی شامل کنترل های آسان و یک دکمه ای برای هر نفر در گوشه های صفحه بوده که حرکت خواننده به سمت دیگر بازیکنان در حال چرخش را هدایت می کند.

لینک دریافت از سیب مارت:  http://seeb.in/King-of-Opera

 

Ticket to Ride

r_750x450

Ticket to Ride نسخه موبایل بازی محبوب قدیمی است که در آن بازیکنان با متصل کردن شهرها به وسیله راه آهن سعی در کسب بالاترین امتیاز هستند. این برنامه قابلیت بازی انفرادی با روباتهای AI و یا آنلاین با بازیکنان موبایل یا کامپیوتری را داراست ولی علاوه بر اینها امکان بازی چند نفره بر روی تلویزیون یا تبلت هایی مانند آیپد نیز وجود دارد. Ticket to Ride با قانون های ساده و روند چالشی گروهی برای خوش گذراندن با دوستان علاقمند به این نوع بازی ها عالی است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/Ticket-to-Ride-app

 

Astro Duel

r_750x450

Astro Duel یک بازی رقابتی چندنفره برای آیپد با تاثیر گرفتن از نمونه های مشابه مانند Asteroids می باشد. امکان بازی دو نفر بر روی یک آیپد با کنترل هایی در اطراف صفحه و اضافه شدن بازیکنان بیشتر ازطریق آیفون های جداگانه وجود دارد. افراد می توانند در نبردهای تک نفره یا گروهی شرکت کرده یا یکدیگر را از میان بردارند. کنترلها راحت بوده و در تقابلهای چند نفره بر روی یک دستگاه عالی کار می کنند.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/Astro-Duel

 

Galaxy Trucker

r_750x450

Galaxy Trucker یک بازی سریع و هرزگرد است که نسخه iOS آن با داشتن هرج و مرج دلپذیر بازی فیزیکی و اضافه کردن جلوه های موبایل به طور شگفت انگیزی خوب از آب درآمده است. بازیکنان به نوبت با استفاده از مجموعه ای از ابزار ها مانند موتور، خدمه، کانتینرهای باربری و اسلحه برای ساختن کشتی های باری میان ستاره ای خود رقابت می کنند. سپس از تراکتورهای فضاییشان برای انتقال ارزشمندترین بارها با بیشترین سرعت ممکن استفاده کرده در حالیکه باید همزمان از راهزنان، موجودات فضایی و دیگر خطرات احتمالی اجتناب کنند. Galaxy Trucker قابلیت بازی تک نفره را نیز داراست اما حالت گروهی آنلاین یا بر روی یک دستگاه ساعت ها سرگرمی را برای شما به ارمغان می آورد.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/GalaxyTrucker

 

Toca Nature

r_750x450

Toca Nature یکی از آخرین ساخته های Toca Boca برای کودکان می باشد که به آنها اجازه ساخت و زندگی در دنیایی مجازی را می دهد. بازیکنان می توانند از نگاه یک پرنده درخت کاشته، کوه ساخته و دریاچه و رودخانه پدید آورند. سپس با قابلیت زوم دنیایی که ساخته اند را مشاهده نمایند، از کوهستانها بالا روند در جنگلها قدم بزنند و مطمئن شوند حیواناتشان گرسنگی نمی کشند. همانند دیگر بازی های کودکانه  Toca Boca هیچ امتیازدهی و یا نیاز به خرید اضافه ای وجود ندارد. با یک بار پرداخت امکان بازی و کشف یک دنیای مجازی کامل را به خود و کودکتان هدیه دهید.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/TocaNatureKids

 

Dance Party

r_750x450

Dance Party تنها یک بازی ریتمیک نیست بلکه یک برنامه رقص واقعی است که برای آب شدن یخ جمع های خانوداگی و دوستانه عالی عمل می کند. پس از تنظیم AirPlay، بازیکنان با استفاده از آیفون به عنوان سنسور، حرکات رقصنده صفحه نمایش را شبیه سازی می کنند. همچنین می توانید از قابلیت تک نفره این برنامه برای ورزش استفاده کرده (برنامه میزان تقریبی کالری های سوزانده شده را محاسبه می کند)، نوبتی بازی کرده یا حتی حداکثر ۴ آیفون را به AirPlay TV متصل کرده و با دوستانتان به طور همزمان برقصید!

لینک دریافت از سیب مارت:  http://seeb.in/DanceParty-app

 

Pandemic: The Board Game

 

r_750x450

در Pandemic بشریت را از شر بیماری های واگیردار مرگبار نجات دهید، یک بازی گروهی که در آن افراد باید ضمن جستجو برای یافتن دارو از سرایت بیماری های عفونی جلوگیری نمایند. بازیکنان نقش های مختلفی از جمله محقق دارو، پزشک و مدیر اجرایی را بر عهده می گیرند. هر تخصص شامل توانایی خاص خود بوده که افراد طی تلاش برای آهسته کردن سرعت گسترش عفونت و جمع آوری کارت های مورد نیاز برای یافتن دارو از آن استفاده می کنند. یک بازی پر از هماهنگی و مدیریت ریسک که در ویژگی تعاون برای “تمام کردن بازی”  می درخشد، چرا که نجات دنیا همکاری بازیکنان با یکدیگر را می طلبد.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/PandemiciOSGame

Carcassonne

r_750x450

Carcassonne این بازی تحسین شده سنتی را به دستگاه های موبایل می آورد. بازیکنان با هر نوبت قطعه و توکن کنترل جدیدی بر روی صفحه گذاشته تا برای گرفتن مدیریت شهرها، جاده ها، ساختمانها و زمینها برای کسب بالاترین امتیاز با یکدیگر رقابت کنند. استراتژی آسان اما قوی، طراحی بدون خشونت و امتیاز دهی در بازی های طولانی و یا کوتاه مدت، Carcassonne را به یک سرگرمی جذاب برای علاقمندان، دوستان و اعضای خانواده تبدیل نموده است. این بازی علاوه بر پشتیبانی از بازی چهار نفر همزمان تنوعی از رقبای AI نیز در اختیار دارد.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/Carcassonne-Game

 

Bounden

r_750x450

Bounden یک بازی رقص بدون نقص برای iOS است که از قابلیت حسگرهای حرکتی آیفون برای تحرک شما استفاده می کند. چیزی که Bounden را متمایز می سازد طراحی دو نفره این بازی است. هر رقصنده یک گوشه آیفون را گرفته و سپس آن را برای حرکت کره بر مسیری از حلقه ها می چرخاند، در نتیجه بدن خود را تکان داده و بدون اینکه بفهمد شروع به رقص می کند! این برنامه با ۷ رقص جداگانه طراحی شده توسط باله ملی هلند و موسیقی کلاسیک ارائه شده است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/Bounden

 

Bam fu

r_750x450

Bam fu یک بازی دو تا چهار نفره بر روی یک دستگاه بوده که در آن بازیکنان باید اکثریت سنگریزه های صفحه را به رنگ خود درآورند. البته چون چهار دست بر روی یک صفحه پرواز می کنند باید با سرعتی چون تندباد دستان خود را حرکت دهید! توصیه می شود به جای آیفون این بازی را بر روی آیپدتان نصب نمایید و مطمئن شوید محکم در جایش قرار گرفته باشد چرا که ممکن است از میز به زمین بیافتد. در شرح این برنامه آمده است بازیکنان پیش از شروع بازی ناخنهای خود را کوتاه کرده و دستانشان را بشویند!!

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/Bamfu

 

منبع: tomsguide

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها FunGamesiOS