بهترین بازی های مربی گری فوتبال برای اندروید و iOS

guardiola-cropped_1jbj7yctgm9d01hfukxdjeb0gb

به مربی گری علاقه دارید اما نمی دانید کدام بازی ها را انجام دهید؟ ما هفت بازی عالی دنیای فوتبال را به شما معرفی می کنیم.

Football Manager Touch 2016

اندروید / iOS

GameHubVN-Football-Manager-2016-nem-bom-lien-tiep-hai-game-quan-ly-bong-da-len-Mobile-8بدیهی است بهترین جایگزین برای Football Manager کامپیوتر بر روی تبلت، نسخه رسمی همین برنامه می باشد. تبدیل بی نقص ورژن ویندوز به حالت لمسی و کنترل های تاچ اسکرین.

با در اختیار داشتن پایگاه داده عظیمی از بازیکنان تصمیم با شماست که آیا آموزشها را سفت و سخت گرفته یا سطحی از آنها رد شوید؛ به علاوه یک موتور بازی سه بعدی فوق العاده برای نمایش نتایج.

همچنین می توانید یکی از باشگاه های موجود انتخاب کرده یا از ابتدا تیمتان را پایه ریزی نمایید.

 

Top Eleven 2016

اندروید / iOS (رایگان)

Blog-Header

Football Manager تنها بر تجربه مربی گری انفرادی تمرکز دارد ولی اگر می خواهید با بازیکنان سراسر جهان رقابت کنید، Top Eleven 2016 بهترین گزینه برای گوشی هوشمند یا تبلت می باشد.

باز هم وظایف معمول مربی از جمله تیم سازی، آموزش و حیله های تاکتیکی – به علاوه ساخت یک استادیوم بزرگ – بر عهده شماست اما این واقعیت که در دنیایی با همبازی های حقیقی فراوان قرار دارید به جذابیت آن افزوده است.

 

Football Manager Mobile 2016

اندروید / iOS

football-manager-handheld-2015_016

دو بازی رسمی از سوی Football Manager عرضه شده که این نسخه بیشتر با گوشی های هوشمند سازگار است. در صورت چشم پوشی از Football Manager Touch، احتمالا بهترین بازی مربی گری برای موبایل همین برنامه می باشد. قابلیت های بسیاری برای تشکیل تیمتان وجود دارد از جمله اضافه کردن بازیکنان جوان و آموزش آنها، پیشرفت در تاکتیک ها و غیره.

 

Football Chairman Pro

اندروید / iOS

Pic-1

این نخستین شبیه ساز تجارت و مدیریت یک باشگاه فوتبال نیست – من از چندین دهه پیش Football Director بر روی کومودور ۶۴ را به یاد دارم – با این وجود Football Chairman تجربه ای نوین ارائه می دهد.

شما به عنوان یک تازه کار بدون لیگ شروع کرده و باید با نقل و انتقال بازیکن، استخدام و اخراج مدیران و ارتقاء امکانات تیمتان را به رده نخست برسانید. همچنین می توانید به سرعت فصل ها را پشت سر گذارید.

 

Champ Man 16

اندروید / iOS (رایگان)

champ-man-16-800x350

سازندگان اصلی Championship Manager از شرکت پخش کننده جدا شده و به Football Manager پیوستند – در حالی که Champ Man هنوز هم به فعالیت خود ادامه می دهد – البته این دو رقیب هرگز به دشمنی نپرداختند.

آخرین نسخه آن یک بازی رایگان (به همراه پرداخت درون برنامه ای) با عملکردی قابل قبول می باشد. می توانید ۲۰ فصل تمرین، تاکتیک و نقل و انتقال را پشت سر گذارید.

Champ Man 16 هنوز هم در سایه دو بازی Football Manager قرار دارد اما اگر به دنبال جایگزین می گردید، این بازی رایگان به امتحانش می ارزد.

 

PES Club Manager

اندروید / iOS (رایگان)

PESFan-news-PES-CM-OUTNOW-719x404

PES به عنوان یکی از بزرگترین برندهای فوتبالی، در آخرین نسخه کنسول خود به طرفدارانش اجازه می دهد خاطرات دوران طلایی ISS Pro Evolution Soccer را زنده کنند، البته این شرکت در مورد بازیهای مربی گری کمی کم آوازه تر است.

PES Club Manager نیز مانند Champ Man 16 یک فریمیوم می باشد، در صورتی که خیلی عجول نباشید حتی نیازی به خرید سکه های PES نیز نخواهید داشت.

مشکل اصلی این است که با وجود گرافیک خوب بازی باز هوای نسخه اصلی کنسول به سرتان خواهد زد.

 

Championship Manager:All-Stars

اندروید / iOS (رایگان)

5dd403df83cbdfcf5da7803097d85ae3

در نهایت، دومین بازی Championship Manager که از ساختار معمول لیگ فراتر رفته تا از Top Eleven پیشی گیرد.

قابلیت دیگر این بازی ساختن یک تیم از بازیکنان باشگاه های دیگر – اقدامی آشنا در دنیای فیفا – با رقبای واقعی و حالت های مختلف برای سنجش توانایی ها می باشد.

پشت سر گذاشتن Top Eleven به معنی شکست دادن نیست – به نظر می رسد آن بازی دارای جنب و جوش بیشتری باشد – اما اگر فکر می کنید مناسبتان نیست می توانید Champ Man All-Stars را جایگزین نمایید.

 

منبع: guardian

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته