بهترین بازی های ناشناخته آیفون و آیپد

برخی بازی های اپ استور با وجود گیم پلی اعتیادآور و فوق العاده، دیده نشده و از محبوبیت کمی برخوردار هستند. برای مثال این چند نمونه که احتمالا اسمشان را هم نشنیده اید!

 

Satellina

Satellina_w720_h371

واقعا قابل درک نیست که چرا با وجود یک ساله شدن این پازل جذاب هیچ نظری از سوی کاربران دریافت نکرده است. روند بازی بسیار ساده و در عین حال سرگرم کننده است (حبابها را به ترتیب – سبز، زرد، قرمز – منفجر کنید). برای پشت سر گذاشتن برخی مراحل به زمان بندی دقیق نیاز دارید. در نهایت بارها و بارها به نقطه آغاز بازخواهید گشت تا رکوردتان را بهتر کنید.

 

Hollywood Monsters

screen520x924

طرفداران بازیهای ماجراجویی باید Hollywood Monsters را مانند دیگر برنامه های LucasArts حمایت کنند. این بازی نشانه گیری و کلیک دنیایی را به تصویر می کشد که در آن نقش هیولاهای فیلم های ترسناک توسط موجودات واقعی ایفا شده و با معمایی بامزه گره خورده که چند ساعت جذاب را برایتان رقم می زند. کنترلهای لمسی بدون نقص و روند داستان خارق العاده است!

 

Scurvy Scallywags

scurvy-scallywags-review-003

Scurvy Scallywags ممکن است دارای چندین نظر مثبت در اپ استور باشد اما پیدا کردن کسی که واقعا آن را بازی کند کار دشواری است. این بازی اعتیادآور شما را مسئول ساخت کشتی دزدان دریایی و شکست دادن دشمنان متعدد می سازد، البته به اضافه چند نیروی منحصر بفرد که در پشت سر گذاشتن مراحل کمکتان خواهد کرد.

 

Blackwell series

image8

احتمالا Wadjet Eye بهترین سازنده بازیهای ماجراجویی است، مجموعه کامل Blackwell با طراحی کلاسیک، داستانهای هوشمندانه و کاراکترهای باورپذیر از سیب مارت قابل دریافت است. پس از اینکه رز متوجه می شود قادر است با مردگان ارتباط برقرار کند ماموریت می یابد درد و رنج از دنیا رفتگان نیویورکی را تسکین دهد. برای اینکه بهترین تجربه بازی را داشته باشید بهتر است این مجموعه را به ترتیب انجام دهید.

 

Gary Chalk’s Gun Dogs

Gary_w720_h346

 

اگر به بازیهایی مانند Sorcery علاقه دارید باید Gary Chalk’s Gun Dogs و دیگر برنامه های Tin Man Games را امتحان کنید. با وجود نمایش عالی داستان، مبارزات جذاب و چند حالت دشواری مختلف می توانید از یک داستان دلپذیر لذت برده یا با چالشی جدی روبرو شوید.

 

Kickerinho

kick

Kickerinho از آن دسته بازی هاست که به ظاهر پس از ۵ دقیقه ناگهان متوجه می شوید چند ساعت گذشته است! امتحانش کنید و با حرکات متنوع پا، سر و تعادل توپ را در هوا نگاه دارید.

 

Lost Treasures of Infocom

the_lost_treasures_of_infocom_ifitalia_cover_banner_0

اگر نسخه اصلی Zork را به خاطر داشته باشید مجموعه Treasures of Infocom حس نوستالژیکی برایتان القا خواهد کرد. این مجموعه داستانهای قدیمی را به iOS نمی آورد، در عوض شاهد یک بازسازی کامل با تمام جزئیات مانند روزنامه های تقلبی خواهید بود. حتی می توانید کتابهای سرنخ و نقشه ها را باز کرده تا دیگر از بابت گیر کردن در بازی نگرانی نداشته باشید.

 

A Dark Room

a_dark_room_screenshot.png.CROP.promovar-mediumlarge

اگر بخواهیم بدون لو رفتن داستان A Dark Room را توصیف کنیم می توانیم بگوییم یک بازی فوق العاده دشوار است! بدون اینکه هیچ سرنخی داشته باشید باید در جو شوم آن داستان را پیش ببرید.

 

Lili

screen568x568

علی رغم معرفی شدن در یکی از همایش های اپل به نظر می رسد کسی از وجود Lili خبر نداشته باشد. در این بازی جذاب ماجراجویی / اکشن باید با ارواح خبیثی که کنترل جزیره Geos را در دست گرفته اند روبرو شوید. گرافیک فوق العاده، معماهای سرگرم کننده، کنترلهای بصری و گیم پلی غنی Lili را به جزئی جدانشدنی از بازی های موبایل تبدیل می کند.

 

SPL-T

split_featured1

احتمالا هیچ چیز در مورد SPL-T، ساخته دیگری از دست اندرکاران Year Walk و Device 6 نمی دانید. به رغم گرافیک ساده و صدای ۸ بیتی امتحان این بازی معمایی مینیمالیستی سیاه و سفید خالی از لطف نیست.

 

Sanitarium

sanitarium

این بازی کامپیوتری ماجراجویانه ترسناک به تازگی برای iOS عرضه شده است. از یک آسایشگاه روانی پیچ در پیچ فرار کنید در حالی که هویت و دلیل آنجا بودنتان را رفته رفته کشف خواهید نمود.

 

منبع:  recombu

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها ios gamesunderratedunknown