در آپدیت بعدی آی او اس منتظر برآورده شدن یکی از آرزوهایتان باشید!

Apple-iOS-10-Features-WWDC-UK-Release-Date-Features-Price-Apple-iOS-Hide-Preinstalled-iOS-10-Compass-Hide-Stock-Compass-Voice-Me-658917

اگر آیفون داشته باشید به احتمال خیلی زیاد روی هوم اسکرین فولدری ساخته اید تا برنامه های از پیش اینستال شده اپل را درون آن مخفی کنید.

سهام، گیم سنتر، ترفندها، تقویم، ویدیو ها، یادداشت های صوتی، یادآور، کتابهای الکترونیکی، اپل واچ، یادداشت ها و غیره همگی از قبل در آی او اس ۹ وجود دارند.

از آنجا که اپل اجازه آن اینستال کردن این برنامه ها را نمی دهد بیشتر کاربران آنها را در یک فولدر پنهان می نمایند. اما ممکن است این موضوع در آینده تغییر کند!

یکی از کدهای آخرین نسخه آیتونز نشان می دهد شاید برخی اپلیکیشن های آی او اس بعدها مخفی شوند.

Apple-iOS-10-Features-WWDC-UK-Release-Date-Features-Price-Apple-iOS-Hide-Preinstalled-iOS-10-Compass-Hide-Stock-Compass-Voice-Me-506959

بر اساس تحقیقات اپ ادوایس کدهای جدیدی در تمامی برنامه های اپ استور یافت می شوند:  “isFirstParty” و “isFirstPartyHideableApp

این ترفند ها در API حاکی از احتمال اختفای کامل برنامه هایی مانند قطب نما، سلامت، پادکست ها و غیره در آینده ای نزدیک می باشند.

انتظار می رود اپل در کنفرانس بین المللی توسعه دهندگان خود در ماه ژوئن جدیدترین ورژن سیستم عامل، یعنی آی او اس ۱۰ را عرضه کند.

تیم کوک، مدیر عامل اپل، پیشتر به طور ضمنی اشاره کرده بود که این شرکت به دنبال راهی برای پنهان نمودن برخی برنامه های پیش فرض آی او اس است.

Apple-iOS-10-Features-WWDC-UK-Release-Date-Features-Price-Apple-iOS-Hide-Preinstalled-iOS-10-Compass-Hide-Stock-Compass-Voice-Me-506965

در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ وی به John Paczkowski، یکی از عوامل باز فید، گفته بود که ” این مساله از چیزی که فکر می کنید پیچیده تر است. ”

” بعضی از اپلیکیشن ها به بخش دیگری از آیفون نیز مرتبط هستند.

” اگر حذف شوند ممکن است جای دیگری از گوشی مشکل پیدا کند. البته برخی دیگر از برنامه ها این گونه نیستند.

” بنابراین به مرور زمان راهی خواهیم یافت که بتوانید آن اپلیکیشن ها را (پاک کنید) . . .

 

منبع: express

 

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها hintiOS 10iphone