شباهت زیاد تصویر لو رفته از آیفون ۴ اینچی به آیفون ۶

به دنبال گزارشات مبنی بر معرفی آیفون جدید ۴ اینچی در ماه مارس یا آپریل توسط اپل، کاربری به نام Gijs Raggers در سایت هلندی One More Thing تصویری از این گوشی هوشمند در کنار یک آیفون ۵ منتشر کرد. این تصویر در انجمن گفتگوی این وبسایت که در آن همه قادر به ثبت نام و مشارکت هستند ارسال شده است.

آیفون ۴ اینچی احتمالی به نظر هم اندازه آیفون ۵ است اما در ظاهر کاملا مشابه آیفون ۶ و ۶ اس می باشد، لبه های شیشه ای منحنی، فرورفتگی های کمتر، محل قرارگیری دوربین FaceTime، دکمه های قرصی شکل تنظیم صدا و دکمه پاور در سمت راست.

Claimed-4-Inch-iPhone-Photo-800x600

 

صحت این تصویر قابل تایید نیست اما Gijs Raggers پیشتر در آگوست ۲۰۱۳، حدودا سه ماه قبل از معرفی، عکس هایی از آیپد ایر اولیه منتشر کرده بود. با این حال تصاویر و فیلمهای دیگری نیز تقریبا به طور همزمان از این تبلت پخش شده بودند پس تفسیر این خبر به عهده خودتان است.

در حالی که اکثر شایعات نشان می دهند مشخصات ارتقاء یافته آیفون ۴ اینچی از جمله تراشه های A8 و M8، دوربین عقب ۸ مگاپیکسلی و NFC برای Apple Pay مشابه آیفون ۶ خواهد بود، این تصویر با گزارشات مبنی بر تشابه طراحی به آخرین نسل آیفون ۵ اس در تضاد است.

همچنین این موضوع بحث برانگیزی است که اگر آیفون جدید ۴ اینچی حقیقتا شبیه به آیفون ۶ باشد اپل آن را “آیفون ۵se” بنامد. به احتمال زیاد نام این دستگاه همین خواهد بود اما “آیفون ۶c” که بارها شایعه شده یا حتی “آیفون ۶ مینی” که در انجمن ها پیشنهاد شده اند در این مورد مناسب تر به نظر می رسند.

Ming-Chi Kuo ،تحلیلگر KGI Securities، امروز یادداشتی برای سرمایه گذاران صادر نموده – که نسخه ای از آن به دست MacRumors رسید – و مجددا بر معرفی آیفون جدید ۴ اینچی و آیپد ایر ۳ توسط اپل در نیمه نخست سال ۲۰۱۶ تاکید کرده است. ممکن است هر دو دستگاه و بندهای جدید اپل واچ ماه مارس در سان فرانسیسکو طی یک رویداد رسانه ای ارائه شوند.

منبع: macrumors

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها appleiphoneiphone 5se