قابلیت استفاده از تمام برنامه های اپل واچ بدون نیاز به آیفون

apple-watch

شب گذشته اپل در صفحه اخبار خود اعلام کرد از یکم ژوئن تمامی توسعه دهندگان باید از اس دی کی واچ او اس ۲ (یا جدیدتر) استفاده کنند.

بزرگترین انتقادی که به اپل واچ می رود کندی و گاهی عدم واکنش برنامه ها نسبت به ورودی کاربر می باشد. برنامه های مخصوص واچ او اس ۲ به طور قابل توجهی سریعتر از اپلیکیشن های قبلی که به گوشی نیاز داشتند عمل می کنند. این فرمان اپل نوعی استاندارد جزئی برای اپ های واچ ایجاد خواهد کرد.

یکم ژوئن فاصله کوتاهی تا کنفرانس توسعه دهندگان اپل دارد که انتظار می رود طی آن واچ او اس ۳، آی او اس ۱۰، OS X 10.12 (مک او اس؟) و موارد احتمالی دیگری معرفی شود. این موضوع بدین معناست که واچ او اس ۱ از رده خارج می شود.

هر چند مدرن نگاه داشتن برنامه های واچ استدلالی منطقی است، این مقطع زمانی برای خاتمه دادن به API های عمومی بسیار کوتاه به نظر می رسد.

ممکن است برنامه اپل برای تشویق همگان به ساخت اپلیکیشن های مختص به اپل واچ با محصول جدید این شرکت، اپل واچ ۲، که شایعات حاکی از رونمایی آن در پایان سال هستند، مرتبط باشد. با این حال به اعتقاد حداقل یک تحلیلگر، سخت افزار جدید واچ در کنفرانس پیش روی اپل معرفی خواهد شد، اگرچه این باور از نظر منابع دیگر بی اساس تلقی می شود.

منبع: ۹to5mac

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها apple watchwatch osWWDC