۱۰ بازی برتر آیفون با کنترل های تاچ سه بعدی

3dtouch-games-intothedead-100645600-orig

همه ما از زمان معرفی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس به عکس های خود جان بخشیده ایم اما بازی هایی که قابلیت تاچ سه بعدی داشته باشند از ابتدا در دسترس ما نبوده اند. با صرف کمی وقت توانستیم تعداد انگشت شماری از بهترین بازی های پشتیبانی کننده از تاچ سه بعدی آیفون ۶ اس و آنهایی که با اضافه کردن کنترلهای حساس به فشار پیشرفت قابل توجهی داشته اند را گردآوری کنیم. دوست دارید ببینید چطور تاچ سه بعدی تجربه بازی کردن را بهبود می بخشد؟ پس این ۱۰ نمونه عالی را دانلود کنید!

 

3dtouch-games-impossibleroad-100645599-orig

Impossible Road

حتی پیش از اضافه کردن قابلیت تاچ سه بعدی نیز صرف نظر کردن از  Impossible Road محال به نظر می رسید: این چرخه بی انتها شما را مسئول نگاه داشتن یک توپ بر روی مسیری چرخشی و چالشی دشوار و اعتیادآور می کند که حالا با بهره گیری از کنترل سه بعدی دلپذیرتر هم شده است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/impossibleroad

 

Asphalt-8-Airborne-hack-cheats

Asphalt 8: Airborne

فریمیوم مسابقه ای Gameloft همیشه گزینه ای ضروری برای iOS بوده و پیاده سازی تاچ سه بعدی در Asphalt 8: Airborne تجربه اکشن را به طرز جالبی تغییر می دهد. رانندگی به مکانیکی عالی در بازی تبدیل می شود چرا که به شما کمک می کند نرم تر دور زده و با فعال بودن فرمان تاچ سه بعدی زمانی که سمت راست یا چپ را قوی تر فشار می دهید اتومبیلتان را به حالت دریفت  ببرید.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/asphaltairborne

 

warhammer-freeblade-freebladeWarhammer 40,000: Freeblade

حتی اگر از نظر شما تیراندازی خطی تکراری شده باشند بد نیست به این بازی رایگان نگاهی انداخته تا کنترل های نوآورانه آن را تجربه کنید. نمونه ای عالی از طراحی کامل یک بازی برای پشتیبانی از فناوری جدید.

کاراکتر غول آسای شما به طور خودکار در میان دشمنان حرکت کرده و تیر اندازی را به عهده شما می گذارد – اینجاست که تاچ سه بعدی می درخشد. آرام فشار دهید تا از ماشین گان استفاده کنید. کمی محکمتر فشار داده تا زوم کنید. شست خود را کاملا روی صفحه گذاشته و موشک پرتاب کنید. هوشمندانه است! علاوه بر اینکه طراحی آن در آیفون ۶ اس عالی به نظر می رسد.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/warhammerfreeblade

 

3dtouch-games-intothedead-100645600-orig

Into the Dead

اگر وقتی که از زامبی ها فرار می کنید هلیکوپتر شما در یک زمین بزرگ سقوط کند چه کار می کنید؟ بدوید و هرگز توقف نکنید. در ضمن مراقب باشید در طول راه به این موجودات جاودان و گوشتخوار برخورد نکنید. مدیریت این بازی با تاچ سه بعدی راحتتر به نظر می رسد. اگرچه پایان آن مانند نسخه گذشته است.

کار سختی نیست: اگر زمانی که به راست یا چپ می دوید صفحه را محکم تر فشار دهید سریع تر حرکت خواهید کرد. وقتی در مقابلتان گروهی زامبی وجود داشته باشد کمی حرکت بیشتر بسیار با اهمیت خواهد بود که در اینجا واقعا قابل ملاحظه است. این بازی بدون تاچ سه بعدی هم عالی بود اما با این قابلیت حتی بهتر هم شده است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/intodead

 

screen640x640

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

آیا عالی نیست که اکنون می توانیم بازی های بزرگ GTA را روی آیفون و آیپد داشته باشیم؟ البته که کمی قدیمی شده اند اما این شهر خشن هیچوقت خسته کننده نمی شود. Liberty City Stories جدیدترین نسخه ای است که وارد iOS شده و شما را به منطقه GTA III برده تا با باند جنایت کاران جدیدی آشنا شوید.

جدیدترین محصول Rockstar قابلیت های تاچ سه بعدی کمی دارد که خیلی هم دگرگون کننده نیستند اما می توانند ابزارهای مناسبی در طول بازی باشند. برای نمونه زمانی که پیاده هستید می توانید با فشار دادن صفحه شروع به دویدن کنید – همچنین راندن اتومبیل یا موتور سیکلت نیز زمانی که با فشار بیشتر کمی نرم تر دور می زنید آسانتر می شود.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/GTAlibertycity

 

700x-1

Lost In Harmony

Lost In Harmony  یک بازی جدید مختص iOS از همکاران Valiant Hearts بوده که قهرمان شما را در حال اسکیت کردن در جهانی رویایی و حرکات همزمان با موسیقی می یابد. دختری که پشت شماست در دنیای واقعی با بیماری دست و پنجه نرم می کند. کمی دویدن، شناوری ریتمیک و ترکیبی منحصربفرد از خصوصیات بازی.

قابلیت تاچ سه بعدی نسبتا سرراست است: علاوه بر اینکه نگاه داشتن انگشت بر هر طرف صفحه شما را از میان موانع عبور می دهد می توانید محکمتر فشار داده تا بپرید. در ابتدا کمی تمرین نیاز داشته و دشوار به نظر می رسد اما پس از مدتی حرکات طبیعی خواهند شد.

لینک دریافت از سیب مارت:  http://seeb.in/lstinharmony

 

ag_drive1

AG Drive

زمانی که آیفون ۶ اس به بازار آمد، AG Drive  تنها بازی قابل توجهی بود که از روز نخست قابلیت تاچ سه بعدی را دارا بود. حداقل مسابقه ضد جاذبه جالب به نظر می رسد اگرچه کمی زمان می برد تا به تغییرات عادت کنیم.

در AG Drive حساسیت به فشار تاچ سه بعدی برای افزایش یا کاهش ماهرانه شتاب یا ترمز در هنگام عبور از جاده مارپیچ مورد استفاده قرار می گیرد. آیا همیشه نمی خواستید با بیشترین سرعت ممکن رانندگی کنید؟ البته در این بازی دشوار یک برخورد محکم با دیوار می تواند کل مسابقه شما را تحت تاثیر قرار دهد و یاد گرفتن تنظیم سرعت می تواند تفاوت میان اول یا آخر شدن باشد.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/agdrv

 

3dtouch-games-badland2-100645594-orig

Badland 2

Badland 2 ادامه یک بازی عالی است که حالا با اضافه کردن کنترل های تاچ سه بعدی بهتر هم شده است. مانند نسخه اصلی هدایت یک یا چند کاراکتر پشمالو و شناور از میان موانع وحشتناک بر عهده شماست تا در طول راه یابی به خروجی هر مرحله فضایی و زیبا زنده نگاهشان دارید.

تغییراتی که تاچ سه بعدی اضافه می کند کمی ثبات در کنترل های شناور است که باعث می شود به جای ضربه زدن مکرر به راحتی با افزایش یا کاهش قدرت لمس تغییر مسیر دهید. این تغییر بزرگی نیست اما تاچ سه بعدی قابلیت لذت بخشی است که نسخه اصلی Badland نیز با اضافه کردن آنها به روز رسانی شده است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/badlnd2

 

breakneck

Breakneck

ما اسم پیشین آن یعنی Race the Sun را بیشتر می پسندیدیم اما Breakneck صرف نظر از تشابهات فاحش به یک بازی دیگر تجربه ای سرگرم کننده و رایگان باقی مانده است. شما مسئولیت هدایت یک فضاپیمای سریع به دنیایی جدید با موانع و خطرات متغیر را به عهده داشته و باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا پیش از تصادف یا تبخیر شدن توسط فضایی ها تا جایی که می توانید جلو بروید. کنترل های تاچ سه بعدی به حرکات سفینه کمی سیالیت بخشیده است.

به آرامی گوشه ای از صفحه را لمس کرده تا به آرامی تیر اندازی کنید حالا کمی قویتر فشار داده تا متوجه تغییرات شوید، ترفندی برای مانور دادن در تونل ها و همچنین نزدیک شدن به بناها برای پر شدن انرژی که باعث می شود تجربه این بازی در  آِیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس لذت بخش تر باشد.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/breaknck

 

3dtouch-games-blek-100645593-orig

Blek

از نظر من Blek یکی از مهم ترین بازی های موجود در اپ استور است: یک معمای فکری که در گوشی های فاقد صفحه لمسی کار نمی کند. شما وظیفه دارید بدون لمس نقاط مشکی نقطه های رنگی را خارج کرده و برای این کار باید خط کوچکی بکشید که سرعت و قوس انیمیشن انگشتتان برای رسیدن به نقطه های دیگر دنبال می کند.

می توانید با استفاده از تاچ سه بعدی بر اساس فشاری که به صفحه می آورید خط باریک یا زخیمی داشته باشید… که اگر صادقانه قضاوت کنیم خیلی هم بر نحوه بازی شما تاثیری نخواهد داشت. به هر حال ترفند کوچکی است که بدون لطمه زدن به طراحی فوق العاده بازی از تاچ سه بعدی بهره مند شویم. چه عیبی دارد؟ این بازی در هر صورت عالی است.

لینک دریافت از سیب مارت: http://seeb.in/blekgame

منبع: macworld

 

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها 3D touchبازی