۷ بازی واقعیت مجازی فوق العاده برای آیفون!

google-cardboard-dave

هشدار: با یک بار تجربه واقعیت مجازی دیگر بازی های دو بعدی تلویزیونی به چشمتان نخواهد آمد! مهم نیست؟ پس هدست VR (مثلا Cardboard گوگل) خود را آماده کرده و بازی های زیر را دانلود کنید:

 

End Space VR

Untitled

به نظر می رسد صحنه های اکشن و فضایی یک گزینه عالی برای واقعیت مجازی باشد و End Space VR این موضوع را به اثبات می رساند. شما یک خلبان جنگنده هستید که باید با امواج پیاپی مهاجمین بیگانه دست و پنجه نرم کنید. حرکات بازی روان و گرافیک آن زیباست. بهتر است گوشی خود را به یک گیم پد متصل کرده تا راحتتر بتوانید از سلاح استفاده کنید، البته نشانه گیری و شلیک چشمی هم اصلا بد نیست.

قیمت: ۴،۱۴۹ تومان

دریافت از سیب مارت

 

Fractal Combat X

screen640x640

این بازی منحصربفرد جنگی هواپیمایی هم با هدست VR و هم به صورت عادی فوق العاده است. اگر می خواهید با هدست بازی کنید از منوی تنظیمات گرافیک این قابلیت را فعال کنید، در هر صورت به یک کنترلر احتیاج دارید.

در این بازی جذاب سر شما حکم یک دسته بازی را دارد، یعنی به هر طرف که نگاه کنید هواپیما به آن سو پرواز خواهد کرد. Fractal Combat X دارای گرافیک عالی و کلی قابلیت RPG برای تفنگ ها و جت های شماست. در طول بازی امتیاز کسب می کنید ولی اگر برای ارتقا دادن عجله دارید شاید مجبور شوید کمی هزینه بپردازید.

قیمت: رایگان

دریافت از سیب مارت

 

InCell VR

screen640x640

برای یک سفر هیجان انگیز به بدن انسان آماده شوید! شما ماموریت دارید ویروس ها را از بین برده و سلول های میزبان را از نابودی نجات دهید. این بازی هم به صورت VR و هو به صورت معمولی قابل اجراست. اگر از آن لذت بردید می توانید InMind VR را نیز از همین سازنده دانلود نمایید. هر دو بازی رایگان می باشند.

دریافت از سیب مارت

 

Lamper VR: Firefly Rescue

screen640x640

این بازی اندلس رانر که ادامه Lamper VR کلاسیک محسوب می شود برای گرافیک زیبا و کودکانه اش شهرت یافته است. برای اجرا هیچ کنترلری احتیاج نبوده و سر شما تمام کارها را انجام خواهد داد.

قیمت: ۴،۱۴۹ تومان

دریافت از سیب مارت

 

Roller Coaster VR

roller-coaster-vr

می توان گفت Roller Coaster VR بهترین گزینه برای اولین تجربه واقعیت مجازی می باشد. یک ترن هوایی آرمانی با ریل های کوهستانی، پرش ها و خطرات آبی. Cedar Point VR نیز یک نمونه مشابه است که شما را به ترن پارک حقیقی Valravn می برد.

قیمت: رایگان

دریافت از سیب مارت

 

Romans from Mars 360

screen640x640

این بازی اول شخص دفاعی بامزه که کاملا رایگان است شما را مامور مبارزه با مریخی ها خواهد کرد.

دریافت از سیب مارت

 

Zombie Shooter VR

zombie-shooter-vr

اگر یکی از هواداران سریال مردگان متحرک باشید حتما بارها خود را جای ریک گریمز و دوستانش تصور کرده و شاید هم اعتقاد داشته باشید از آنها بهتر عمل خواهید کرد، در این بازی باید ادعایتان را ثابت کرده و زامبی های گرسنه را به جهنم بفرستید! در Zombie Shooter VR بر خلاف بسیاری از بازی های واقعیت مجازی باید بر روی پاهایتان حرکت کرده و از تونل ها، مترو و دیگر جاهای خطرناک عبور کنید. این بازی تیراندازی اول شخص نسبتا آسان است ولی مطمئنا طرفداران زامبی را راضی نگاه خواهد داشت.

قیمت: رایگان

دریافت از سیب مارت

 

منبع: cnet

 

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها Gamesiphonevirtual realityVR