۷ توصیه مهم به کلش رویال بازان آماتور

P72eq8X

تازه این بازی را دانلود کرده و زیاد خوش شانس نبوده اید؟ نگران نباشید ما نکاتی به شما می آموزیم که به شکست دادن پرنس رقیب، تخریب ساختمانهای دشمن و پیروزی های پی در پی کمک می کند.

در این بازی همزمان با رقیب می جنگید یعنی آنها نیز به شما حمله خواهند کرد. پس باید از هر دو استراتژی حمله و دفاعی خود استفاده کنید. به نکات زیر دقت فرمایید.

سکه های طلا را هوشمندانه خرج کنید

سکه طلا مهمترین ارز در کلش رویال است. مثل کلش آف کلنز فارم نمی کنیم بلکه آن را با برنده شدن در نبردها یا صندوق های رایگانی که هر چند ساعت یک بار در دسترس قرار می گیرند به دست می آوریم. پس هر چه بیشتر برنده باشید صندوق های بیشتری دریافت خواهید کرد. باز کردن برخی از آنها ۸ ساعت و برخی ۳ ساعت زمان می برد. سعی کنید پیش از خواب باز کردن صندوق های طولانی تر را فعال نمایید.

در این بازی با دریافت کارت های یک کاراکتر خاص آن را ارتقا می دهیم. مانند جاینت، گابلین، اسکلت، اژدهای کوچک و بسیاری نیروی دیگر که در کلش آف کلنز نیز وجود دارند. با اینکه باید همه آنها را ارتقا دهید با دقت انتخاب کنید. طلاها باید هوشمندانه مورد استفاده قرار گیرند. فقط کارتهای مورد نیازتان را ارتقا داده و طلا را برای کارتهای مهم تر پس انداز نمایید. مثلا به نظر من بمب اندازها ارزش چندانی ندارند چون خیلی ضعیف هستند.

در دسته کارتهای خود تنوع داشته باشید

مهمترین چیز برای تازه کارها چیدن دسته کارت ها می باشد. می توانید سه دسته جداگانه را مرتب کرده و در جنگ مورد استفاده قرار دهید. هر نیرو چند الکسیر مصرف می کند. همه نیروها را از ۲ و ۳ الکسیری انتخاب نکنید، خیلی هم ۵ نداشته باشید چون وقت بیشتری برده، گرانتر بوده و زود شکست خواهید خورد.

پس دسته کارتها را از ترکیب نیروهای گران و ارزان، هوایی و زمینی انتخاب کنید. که در موارد مختلف گزینه های متنوعی در اختیار داشته و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید. من از جاینت، اسکلت (برای پرت کردن حواس دشمن در حالیکه جاینت به ضربه زدن ادامه می دهد) و نیروهای پر قدرت مانند اژدها یا والکری استفاده می کنم.

ترکیب نیروهای ضعیف و قوی هم اهمیت زیادی دارد. اگر دشمن نیروهای زمینی در اختیار داشت با اژدها یک برج را تخریب کنید. همه چیز به زمان و استراتژی بستگی دارد.

Clash_Basics

حمله اسکلتی!

چندین نیروی مختلف اسکلتی وجود دارد که از میان آنها تنها جاینت اسکلتی در برار تیراندازی ضعف نشان نمی دهد. از بقیه آنها فقط برای گمراه کردن نیروهای دشمن استفاده کنید.

اسکلت ها را با یک جاینت همراه کرده تا تنها با دو حرکت برج را پایین آورند! همچنین می توانید آنها را برای کشتن جاینت بکار گیرید. مراقب والک و اژدها باشید که با یک ضربه اسکلت هایتان را از پا در می آورند.

دسته کارتهای جدید را در جنگ های تمرینی بیازمایید

احمقانه به نظر می رسد اما پیش از بازی دو نفره کارتهایتان را آزمایش کنید. چون با هر باخت تروفی از دست داده و امتیاز بیشتر برابر با قرار گرفتن در رده های بالاتر و دریافت صندوقهای ارزشمندتر می باشد. پس تا می توانید تروفی کسب کنید!

هر چقدر می خواهید با کارتهای جدید حملات تمرینی انجام داده و زمانی که حس کردید اعتماد به نفس جنگ با انسانهای حقیقی را دارید شروع کنید! البته پیش از آن به ادامه نکات نیز توجه فرمایید.

اول شما حمله نکنید

صبر کنید نوار الکسیر کاملا پر شده و در صورت امکان دشمن اولین حمله را انجام دهد تا بتوانید استراتژی خود را بر اساس آن حرکت تنظیم کنید. این موضوع شما را قادر می سازد در حین دفاع الکسیر خود را پر کرده و با کارتهای قویتر حمله کنید. همچنین می توانید نیروهای مهمتر مانند گلوله آتشین را برای بعدا و ضربه زدن به گروه اسکلتها و تاون هال پیش از تمام شدن زمان بازی، نگاه دارید. من معمولا از آنها در پایان جنگ استفاده کرده و دشمنم را غافلگیر می کنم.

عجولانه حمله نکنید

گاهی اوقات حمله با چندین نیرو و ضربه های سنگین می تواند دشمن را گیج کرده و پیروزی زودهنگام در پی داشته باشد. که خیلی هم خوب است اما بازیکنان منطقی طبق اصول ما عمل کرده و پس از کمی دفاع، حمله می کنند. استفاده از چند نیرو به طور همزمان (یا زودهنگام) در بسیاری از موارد شما را عقب انداخته و دفاع کردن تمام وقتتان را خواهد گرفت. از زمان خود استفاده کرده و هر حرکت را با دقت انجام دهید. صرفا هر کارتی که در دسترس بود را به زمین نیاورید مگر اینکه تحت حمله سنگین باشید.

من با یک یا دو نیروی ضعیف شروع کرده و بعد از مشاهده کارتهای دشمن با جاینت و به دنبال آن اژدها یا اسکلت حمله می کنم. و حرکت دوم یک حمله سنگین خواهد بود. البته هر کس استراتژی خود را دارد. می توانید زمانی که فهمیدید کدام کارتها به کدام نیروی دشمن بیشتر ضربه می زنند با سرعت حمله کنید البته آماده پاسخ دشمن نیز باشید.

TV-Royale-660x284

 

بازپخش های تی وی رویال را تماشا کنید

آخرین نکته تماشای تی وی رویال است که دارای تعداد زیادی بازپخش از بازی بهترین و ماهرترین کاربران سراسر جهان می باشد. البته بیشتر آنها برای آماتورها قابل استفاده نیست چرا که کارتهای پیشرفته را در اختیار ندارند. ولی برای ایده گرفتن و جرقه زدن استراتژی های جدید خالی از لطف نیست.

باز هم تاکید می کنم صندوق ها را باز کنید، سکه ها را فقط برای ارتقای کارتهای مورد نیاز استفاده کرده و زمانی که به لول ۳ رسیدید به یک کلن رفته و از همبازیانتان کارت درخواست نمایید. با این حال در نهایت همه چیز به استراتژی بستگی دارد. مقابله با بازیکنان لول بالاتر ممکن نیست ولی به کسب تجربه کمک می کند. اگر ۴، ۵ بار شکست خوردید ناامید نشوید چون به زودی به اوج رسیده و صندوق های بسیاری برای باز کردن خواهید داشت. موفق باشید و از بازی لذت ببرید.

دریافت از سیب مارت

منبع: gottabemobile

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها Clash RoyaleTips