Breaking Bad: Empire Business در اپ استور استرالیا

breaking_bad_ios

یکی از اعضای Touch Arcade مطلبی در مورد بازی سریال پرطرفدار برکینگ بد نوشت تا ما از وجود این برنامه در اپ استور استرالیا مطلع شویم، اما جالب است بدانیم این بازی از چند ماه پیش قابل دریافت بوده است! Empire Business نیز مانند دیگر برنامه های مرتبط با تلویزیون از جمله The Simpsons Tapped Out رایگان می باشد ولی به جای بازسازی اسپرینگفیلد باید امپراتوری جنایتکاران خود را تاسیس نمایید. این بازی شامل کاراکترهای محبوب سریال از جمله والتر وایت، جسی پینکمن، گاس فرینگ و سول گودمن می باشد. بخشی از شرح این برنامه در اپ استور:

” Breaking Bad: Empire Business با دنبال کردن رویای تاریک آمریکایی، هایزنبرگ درون شما را بیدار خواهد کرد. روش مورد علاقه خود را تا رسیدن به ثروت، قدرت و احترام پی گیرید. با استخدام شخصیت های محبوب خود DEA، کارتل و دیگر بازیکنان سراسر جهان را پشت سر بگذارید. با تولید شیشه امپراتوری ساخته و از یک اپراتور خرد به رهبر جنایتکاران زیر زمینی تبدیل شوید! ”

در ابتدای بازی به عنوان یک دلال ناچیز مواد مخدر شروع کرده و با به کار گرفتن کاراکترهای معروف سریال راه خود را تا رده های بالای امپراتوری جنایتکاران طی کنید. این بازی قابلیت آموزش و ارتقای مهارتهای شما و کارمندانتان در طول کلنجار رفتن با DEA و کارتل را داشته تا با کسانی که می توانند شما را تبدیل به پادشاه مواد مخدر کنند متحد شوید.

شرح بازی در اپ استور اطمینان می دهد که ” لحن، دیالوگ و داستان سریال مورد علاقه ما را حفظ می کند” و خاطرنشان می سازد که ” این برنامه با همکاری نویسندگان و تهیه کنندگان برکینگ بد ساخته شده است. ”

متاسفانه ورژن اپ استور استرالیایی این بازی تنها ۲ ستاره دریافت کرده است اما با توجه به اینکه فقط در مناطق خاصی به صورت آزمایشی قابل دسترس است انتظار پیشرفت بیشتری می رود.

اخیرا نسخه ۱.۳۰ Breaking Bad: Empire Business با ویژگی های جدیدی از جمله تاکتیک های نوین مبارزه، کارفرمایان منطقه ای و غیره منتشر شده است. هنوز زمان پخش گسترده این بازی مشخص نیست ولی به نظر می رسد حالا که تمام دنیا متوجه این برنامه شده اند مدت انتظار طولانی نباشد.

منبع: iphonefaq

پست های مرتبط:

اشتراک گذاری این نوشته
برچسب‌ها Breaking BadEmpire Business