قوانین استفاده و سیاست محرمانگی فروشگاه سیب مارت

تذکر مهم ۱:

کلیه اپلیکیشنهای موجود در فروشگاه سیب مارت فقط قابل دریافت بوسیله Apple IDهای ثبت شده در اپ‌استور آیتیونز آمریکا می باشند. اگر اپل آی دی شما مربوط به کشوری غیر از ایالات‌متحده‌آمریکا باشد نمیتوانید اپلیکیشن خریداری شده را نصب نمایید و در صورت خرید مسئولیت آن متوجه فروشگاه سیب مارت نمی‌باشد و مبلغ پرداختی برای خرید انجام گرفته، به هیچ‌وجه قابل بازگشت نمی‌باشد.

تذکر مهم ۲:

بعد از خرید اپلیکیشن و ارسال کد خرید و ایمیل دریافت اپلیکیشن، روند خرید از سیستم فروشگاه سیب مارت خارج شده و اپلیکیشن برای شما خریداری شده و برای شما ارسال شده است. در صورت بروز هرگونه خطا اعم از خطای ۱۰۰۹ در دریافت اپلیکیشن و هرگونه مشکل دیگر در دریافت اپلیکیشن از اپ‌استور آیتیونز و یا مشکل داشتن اپل‌آی‌دی کاربر، هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه سیب مارت نمی‌باشد.

تذکر مهم ۳:

عضویت و خرید از فروشگاه سیب مارت برای هر کاربر، به منزله‌ی قبول تمامی قوانین و تذکرات فروشگاه سیب مارت، از طرف آن کاربر می‌باشد.

قوانین استفاده

اپلیکیشن‌های خریداری شده از طریق فروشگاه سیب مارت می‌بایست از طریق یک حساب Apple ID معتبر در فروشگاه آمریکای اپل که از طریق iTunes Store اپل ایجاد شده است، نصب گردند. بدیهی است در صورت عدم وجود Apple ID امکان نصب این اپلیکیشن‌ها وجود ندارد و مسئولیتی متوجه سیب نیست.

مالکیت اپلیکیشن‌های خریداری شده به وسیله فروشگاه سیب مارت متعلق به دارنده Apple ID است که کد اپلیکیشن را در iTunes Store وارد و Redeem نموده باشد. فروشگاه سیب مارت هیچ مسئولیتی در قبال اینکه اپلیکیشن با چه Apple ID نصب شده است ندارد.

فروشگاه سیب مارت در حال حاضر فقط اپلیکیشن‌های AppStore ایالات متحده را ارائه می کند و این اپلیکیشن‌ها فقط بر روی Apple ID های ثبت شده در این کشور قابل نصب است.

اپلیکیشن ها در فروشگاه سیب مارت با استفاده از سیستم Redeem توسط یک لینک و یا کد به کاربران ارائه خواهد شد. حفظ امنیت این کد و لینک دریافت اپلیکیشن پس از ارسال به ایمیل کاربران بر عهده ایشان بوده و فروشگاه سیب مارت مسئولیتی در قبال استفاده از لینک توسط افراد دیگر نخواهد داشت.

مسئولیت محتوای اپلیکیشن های نصب‌شده بر عهده کاربر بوده و فروشگاه سیب مارت مسئول محتوا، هدف، و هرگونه آثار این اپلیکیشن‌ها نمی‌باشد.

اطلاعات اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه سیب مارت به صورت مستقیم از AppStore اپل دریافت و ارائه می‌شوند، فروشگاه سیب مارت مسئولیتی در قبال این اطلاعات ندارد.

اپلیکیشن‌های خریداری شده از فروشگاه سیب مارت به صورت کاملاً قانونی از اپ‌استور اپل خریداری و دانلود شده و با شناسه اپل شما (Apple ID) و توسط خود شما نصب خواهند شد. این اپلیکیشن‌ها برای همیشه در لیست اپ‌های خریداری شده شما از اپ‌استور باقی خواهند ماند و قابل به روزرسانی می‌باشند.

 

ویژگی افزایش و استفاده از اعتبار از روز ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ به فروشگاه اضافه شده است و قواعد و قوانین زیر از این روز در استفاده از این سرویس قابل اجراست.

اعتبار افزوده شده به حساب پس از خرید قابل لغو نمی‌باشد لذا در انتخاب مبلغ اعتبار دقت لازم را داشته باشید.

مبلغ اعتبار در دوره استفاده از سرویس قابل بازگشت نمی‌باشد.

اعتبار سیب‌مارت صرفا بصورت حساب امانت جهت استفاده در سرویس سیب‌مارت تعریف شده است و ارزش دیگری از جمله قابلیت کیف پول و… برای کاربر ایجاد نمی‌نماید.

– فروشگاه سیب مارت طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

– فروشگاه سیب مارت متعلق به گروه سیب است و هیچ ارتباطی با شرکت اپل یا هیچ یک از شرکت‌های ارائه دهنده اپلیکیشن‌ها نداشته و ندارد.

– فروشگاه سیب مارت حق هرگونه تغییر و به روزرسانی در این سند را برای خود محفوظ می‌داند.

محرمانگی

فروشگاه سیب مارت اطلاعات ثبت شده از کاربران خود را محرمانه تلقی می‌نماید و از اطلاعات ثبت شده مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن کاربران فقط برای اطلاع‌رسانی از وضعیت سفارشات، امکانات جدید و به روز رسانی‌های فروشگاه سیب مارت استفاده شده و هیچ استفاده تبلیغاتی از آنها نخواهد شد. این اطلاعات به صورت رمزنگاری شده در سرورهای سیب‌استور ذخیره می‌گردند.

فروشگاه سیب مارت حق استفاده از اطلاعات آماری بدست آمده از روند کار سیستم را جهت ارتقای خدمات و سرویسها، برای خود محفوظ می‌داند.

فروشگاه سیب مارت اطلاعات کاربران را تحت هیچ عنوانی نمی‌فروشد و آنها را، مگر با دستور مستقیم مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران، در اختیار هیچ شخص سومی قرار نمی‌دهد.

اشتراک گذاری این نوشته